Bańka

Dostępne formaty:
Audiobook
Tytuł kupisz na:
Logotyp światksiazki.pl
Kup audiobooka

Opis

Działająca na rynku finansowym Top Finance podniosła się po kryzysie spowodowanym zabójstwem prezesa Wiktora Kamiennego i dyrektora finansowego Wojciecha Wesela. Życie korporacyjne kwitnie, firma odbudowała swoją pozycję na rynku, pracownicy awansują, współpracują i kłócą się, nawiązują romanse oraz pałają do siebie nienawiścią. Do zespołu dołączyło też kilka nowych postaci.

Anna Szeląg wraca do pracy po urlopie macierzyńskim. Tuż po wejściu do biurowca Anna spotyka szalenie przystojnego nowego dyrektora finansowego, który robi na niej bardzo dobre pierwsze wrażenie. Tymczasem, trzeciego dnia po powrocie Anny do pracy, kiedy większość pracowników, po kryjomu opuszcza biuro w godzinach pracy, w nieznanych okolicznościach ginie nowy dyrektor finansowy. Na dodatek, dwa dni później, w damskiej toalecie, zostają znalezione zwłoki jego najbliższej współpracownicy.

Czy nad Top Finance ciąży jakieś fatum? Jaki udział w tych wydarzeniach miał makler, który nie tylko niezwłocznie po tragicznym wydarzeniu opuścił biuro w pośpiechu, ale następnego dnia z przyczyn obiektywnych, nie może dotrzeć na przesłuchanie? Gdzie tak naprawdę byli pracownicy Top Finance w chwili wypadku, choć twierdzą, że wszyscy siedzieli przy swoich stanowiskach pracy? I czy szarmancki i zabójczo przystojny nowy przełożony, który zrobił na Annie niesamowite pierwsze wrażenie okaże się bez skazy? Do wyjaśnienia powyższych zagadek przystępuje aspirant Janusz Jasiński oraz jego podwładna Daria Tałaj, a w śledztwie pomaga nieoceniony Stefan Gałązka.

Dane szczegółowe

Tytuł:
Bańka

Audiobook

Format:
mp3
Lektor:
Kaja Walden
Data premiery:
04-07-2023 r.
Czas trwania:
7 h 14 min.
EAN:
9788383105246

Podobne książki

cross