Strona główna
Autorzy
Autor: Nowak Paweł

Autor: Nowak Paweł

Czyli instagramowy @zwyczajnychlopak. Przygodę z pisaniem rozpoczął od pisania bloga i działalności influencerkiej. Ukończył socjologię w Wyższej Szkole im. Bogdana Jańskiego w Krakowie oraz Wydział Dziennikarstwa Telewizyjnego na Uniwersytecie Warszawskim. Zadebiutował w 2021 roku powieścią Most Ikara, która była pewnego rodzaju spowiedzią, próbą uporządkowania i rozliczenia się z przeszłością. Za namową przyjaciółki wydał powieść, która zyskała liczne grono fanów domagających się poznania dalszych losów bohaterów. Właśnie tak powstała jej kontynuacja pt. Cudze życie.

W swoich książkach, pragnie poruszać tematy społeczne, sięgające do emocji i uczuć każdego człowieka. Jak sam przyznaje, nie jest jeszcze pisarzem, a zostanie nim, jeśli znajdzie odbiorców chcących czytać jego książki, bo to motywuje go do dalszej pracy.

Obecnie pracuje nad kolejną powieścią, jednocześnie licząc na ekranizację pierwszej. Jego motto brzmi: „Przestań marzyć o tym, co mógłbyś zrobić, po prostu zacznij to robić”.

Książki autora

cross